Sklepy I Systemy E-commerce

handel w sieci

Przygotowywane przez nas rozwiązania e-commerce są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą przenieść swój biznes na wyższy poziom. Wiadomym jest, że odpowiednio zorganizowana e-sprzedaż potrafi skutecznie zwielokrotnić przychody firmy, dlatego do każdego zagadnienia z tej dziedziny podchodzimy indywidualnie doradzając najlepsze możliwe rozwiązanie. Stworzone w ten sposób systemy są zawsze idealnie dopasowane do charakteru działalności dając realną przewagę nad konkurencją w branży.

sklep krojony na miarę

Oczywiste jest, że sklep z elektroniką musi wyglądać zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym zgoła inaczej niż sklep z odzieżą. Wychodząc z założenia, że każda gałąź handlu ma inna charakterystykę budujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb klienta. Od strony zaplecza opracowujemy mechanizmy, które w znacznym stopniu ułatwią późniejszą pracę z realizacją zamówień. Nasze doświadczenie nabyte podczas budowy i obsługi wielu systemów e-commerce pozwala nam na tworzenie rozwiązań skutecznie automatyzujących znaczącą część procesów biznesowych.

Sklep i co dalej

Po stowrzeniu końcowego produktu służymy pomocą przy tworzeniu systemów zaplecza lub integracji z istniejącymi rozwiązaniami CRM i innymi. Pomożemy również odpowiednio zorganizować działania e-marketingowe tak, by skutecznie wypromować sklep w sieci i nie tylko. Oferujemy również szeroko rozumianą opiekę informatyczną nad powstałym rozwiązaniem, od profesjonalnego hostingu po kompleksową dalszą rozbudowę i promocję.